War Jego filmiki robią furorę. Radzi, o co warto zapytać osobę, z którą zaczynamy się spotykać

War Jego filmiki robią furorę. Radzi, o co warto zapytać osobę, z którą zaczynamy się spotykać

War

tiktok

Daniel Acon to 25-letni psycholog, którego profil na TikToku obserwuje ponad 25 tys. osób. W swoich filmikach udziela rad na temat relacji i związków, w tym także tego, o co warto zapytać osobę, z którą zaczynamy się spotykać.

war Radzi, o co warto zapytać osobę, z którą zaczynamy się spotykać

Radzi, o co warto zapytać osobę, z którą zaczynamy się spotykać Źródło: TikTok, fot: @thedanielacon

war d315mjc

TikTok wydaje się być aktualnie wypełniony coraz to większą ilością porad i historii związków – zarówno tych szczęśliwych, jak i tych toksycznych. Swoim doświadczeniem dzielą się na popularnej platformie nie tylko “zwykli” użytkownicy, ale i psychologowie, którzy zdradzają, co warto zrobić, by związek lub inne relacje były jak najbardziej udane.

Radzi, o co zapytać osobę, z którą się spotykamy

Kiedy jesteśmy na etapie zauroczenia bądź już zakochania w drugiej osobie, wydaje nam się, że nie posiada ona żadnych wad. Zdaniem psychologa Daniela Acona może to doprowadzić do dużych rozczarowań i niepotrzebnego bólu. Z tego względu 25-latek radzi, aby na samym początku znajomości zapytać o byłych partnerów lub partnerki, a konkretnie o przyczyny rozstań i co poszło “nie tak”.

– Ludzie mają tendencję do pokazywania najlepszej wersji siebie, gdy zaczynamy się z nimi spotykać – tłumaczy Acon, który zdradza, że w ten sposób unikniemy problemów sercowych.

war d315mjc

“Masz rację”

Filmik Daniela Acona dotyczący “pytań o ex” zdobył na TikToku już prawie 2 tys. polubień, a użytkownicy platformy piszą w komentarzach, że nie sposób się z nim nie zgodzić. Przytaczają swoje własne historie, w których jego opinia jak najbardziej się sprawdziła.

“Mój były powiedział kiedyś, że jego była obwiniała go za zdradzanie. I tak to się też skończyło. Najwyraźniej miała rację, bo mnie również zdradzał”, “Masz rację. Robią każdemu facetowi dosłownie to samo, co zrobiły wcześniej mi”, “Mam wrażenie, że ciężko jest, aby ktoś był szczery w takiej sprawie”, “A co, jeśli ktoś zdaje sobie sprawy ze swojej winy?” – czytamy w komentarzach internautów.

war d315mjc

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 10.02.2022 r.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Blanka Lipińska o swoich związkach. “Byłam głupia!”

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

war d315mjc

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.