Sports Apskatnieks: Par “Kings” līderi Foksu interesi izrāda vairākas NBA vienības

Sports Apskatnieks: Par “Kings” līderi Foksu interesi izrāda vairākas NBA vienības

Sports

Sākums / Basketbols / Apskatnieks: Par “Kings” līderi Foksu interesi izrāda vairākas NBA vienības

sports

De’Ārons Fokss | Foto: Chris Young/The Canadian Press via AP

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Sakramento “Kings” spēlētāju De’Āronu Foksu interesi izrāda vairākas līgas komandas, kļuvis zināms “Yahoo Sports” žurnālistam Krisam Heinsam.

“Kings” līdera aizmainīšana potenciāli varētu būt viens no skaļākajiem maiņas darījumiem līdz maiņu darījumu termiņa beigām 10. februārī. Pirms dažām dienām Filadelfijas “76ers” un “Kings” apsprieduši iespējamo Bena Simonsa un Foksa apmaiņu, taču vēl šobrīd sarunas ir iesākumā.

Sakramento organizācija ir saņēmusi ļoti lielu interesi par Foksu, kā arī par Tairīsu Haliburtonu, bet pašlaik pieejamā informācija liecina, ka vienība vēlas būvēt sastāvu tieši ap šiem abiem aizsargiem. Tajā pašā laikā neviens “Kings” basketbolists netiek uzskatīts par nepieejamu maiņas darījumiem. Šobrīd “Kings” ar 17 uzvarām 44 mačos ieņem 11. vietu Rietumu konferencē.

24 gadus vecais Fokss šosezon vidēji izcēlies ar 20,9 punktiem, 3,7 atlēkušajām bumbām un 5,1 rezultatīvu piespēli. Šī ir viņa piektā sezona pasaules spēcīgākajā basketbola līgā, visas aizvadot “Kings” rindās.

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.