Game GRID Legends ukazuje 40 minut gameplay záběrů z příběhového režimu

Game GRID Legends ukazuje 40 minut gameplay záběrů z příběhového režimu

Game

Autoři ze studia Codemasters nám po HW nárocích PC verze nyní servírují celých 40 minut záběrů z hraní závodů GRID Legends. Kromě prezentace samotných soubojů na trati se nová ukázka zaměřuje na očekávaný příběhový režim s názvem Driven to Glory, který bude vyprávěn pomocí hraných sekvencí s živými herci. Podobným způsobem byl příběh vyprávěn například v rebootu série Need for Speed z roku 2015.

Vývojáři z pohledu obsahu lákají na dosud nejširší škálu herních režimů v historii série. Kromě výše zmíněného příběhového režimu se můžete těšit na klasickou kariéru s více něž 250 událostmi. Fanoušci série jistě ocení rovněž návrat driftů a režimu eliminace.

Novinkou budou naopak závody elektrických speciálů a klání napříč výkonnostními třídami. Celkem nový díl nabídne více než 100 aut a dosud nespecifikovaný počet skutečných i fiktivních okruhů. Důležitou součástí zážitku bude také multiplayer až pro 22 hráčů. Již v den je slíbena podpora pro cross-platform, takže byste si hru více hráčů měli užít napříč všemi dostupnými platformami.

GRID Legends vychází 24. února na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Jak se vám výše přiložená ukázka z hraní zamlouvá?

Krabicovou verzi hry GRID Legends si můžete předobjednat v Xzone.

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.